Dôvod, prečo potrebujeme hodiť Záchranné koleso

Po prvom roku prevádzky nášho apartmánu, kedy sme postupne rozbehli a vyladili promo vo vyhľadávačoch, na sociálnych sieťach a ubytovacích portáloch, vybavili viaceré zľavy a výhodné ponuky pre našich hostí a keď sme sa presťahovali do Tatier, aby sme mohli našim hosťom poskytnúť nové doplnkové služby v oblasti turizmu, prišlo nútené uzavretie ubytovanách zariadení.

Ešte v priebehu zimnej sezóny sme tak prišli o zdroj príjmu. Energie a úvery však musíme platiť ďalej. Aktuálna forma štátnej pomoci nám nepomôže, pretože neskôr nedokážeme ubytovať viac hostí, než je naša kapacita a stratu súčasných príjmov nijako nedokážeme dobehnúť v budúcnosti. Vyzbierané peniaze použijeme na platby energií a prevádzky nášho apartmánu počas  celej doby zatvorenia.

Apartmán Patris 33 – cíťte sa u nás ako doma

od

Hodnotenie 0 z 5
 • 1.500

  Cieľová suma
 • 0

  Všetky príspevky
 • 0

  Do konca kampane
 • Cieľ kampane

  Ukončenie kampane
Vyzbierané v percentách :
0%
Minimálna suma je €5 Maximálna suma je€
Rekreačná 1168, Tatranská Štrba, Slovensko

1 Kampane | 0 Obľúbené kampane

Zobraziť podrobnosti

Náš príbeh

Apartmán Patris 33 je súčasťou apartmánového domu v pokojnej lokalite Tatranskej Štrby. Dovolenka u nás je ideálna pre milovníkov prírody, ktorí hľadajú miesto na oddych od každodenných povinností.

V našom súkromnom Apartmáne Patris 33 Vám celoročne ponúkame nadštandardné ubytovanie, ideálne pre dve osoby. Vzácne spoločné chvíle so svojou rodinou či blízkymi si užijete v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a s pohodlným gaučom, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre ďalšie dve osoby. Odtiaľto máte prístup na vlastný veľký balkón s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. Miestnosť tvorí jeden celok s kompletne zariadenou kuchyňou.
Po náročnom dni si oddýchnete v spálni s manželskou posteľou. Spálňa disponuje vlastnou kúpeľňou s vaňou, toaletou a rovnako prístupom na balkón. Zo vstupnej chodby sa dostanete do samostatnej toalety a priestranného šatníka. K dispozícii je aj práčka, sušička a žehlička. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Svoje auto si zaparkujete v garáži.
Tešíme sa na Vás v Apartmáne Patris 33!

Odmeny

100 a viac

Zľava na ubytovanie 33 EUR.

september, 2020

Približné doručenie
0 záchrancovia
15ostáva