Dôvod, prečo potrebujeme hodiť Záchranné koleso

Hoci sa snažíme fungovať aj v tomto nesmierne obmedzenom režime a pečieme na objednávky, súčasťou našej výroby bola aj kaviareň, ktorá tvorila polovicu nášho príjmu a ďalšiu veľkú časť nášho príjmu tvorili odberatelia – gastro prevádzky, ktorí majú rovnako zavreté a teda to čo vyprodukujeme, nám nestačí na to všetko, čo momentálne potrebujeme pokryť.

Príjmy máme teda poškrtané, aj náklady sme  sa snažili poškrtať, ako sa dalo, no väčšina nám ostala. Tí z vás, ktorí ste u nás boli, tak viete, že priestory, kde máme cukráreň sú veľké a réžia nás tiež stojí nemalé peniaze.

Preto sme vďační za každú podporu a pomoc v tomto čase a veríme, že toto obdobie úspešne prekonáme a čoskoro sa opäť stretneme u nás v kaviarni pri šálke výbornej kávy a našom koláčiku.

S láskou

Za tím Delightilli

Peťa Illeová

Delightilli cukráreň – úplne bezlepková a bezmliečna cukrárska výroba s kaviarňou

od

Hodnotenie 0 z 5
 • 5.000

  Cieľová suma
 • 80

  Všetky príspevky
 • 0

  Do konca kampane
 • Cieľ kampane

  Ukončenie kampane
Vyzbierané v percentách :
1.60%
Minimálna suma je €10 Maximálna suma je€
Platanová 1/A, Žilina, Slovensko

1 Kampane | 0 Obľúbené kampane

Zobraziť podrobnosti

Náš príbeh

Delightilli
kvalita – exkluzivita – pôžitok (ang. delight)
Sme prvá úplne bezlepková cukrárska výroba v našom meste zameraná na výrobu prirodzene bezlepkových a bezmliečnych koláčikov a tort, ktoré vyrábame podľa vlastných, rokmi vyšperkovaných receptúr. Nesmierne nás teší fakt, že chuť našich koláčikov a dezertov je na nerozoznanie od „normálnych“ lepkových a vy si tak môžete s pôžitkom vychutnať každé jedno sústo.
Všetky naše dobroty vyrábame z tých najkvalitnejších surovín od prirodzene bezlepkových múk od slovenského výrobcu, cez podstielkové vajíčka od lokálneho dodávateľa, pravého masla a živočíšnej smotany, až po nerafinovaný trstinový cukor a raw sušenú trstinovú šťavu. V našej výrobe dbáme na „bezlepkovú bezpečnosť“, preto u nás nenájdete ani zrnko lepkovej múky a o našich koláčoch tak môžeme s hrdosťou povedať, že neobsahujú ani stopy lepku.
Špecialitou našej výroby sú umelecké torty na mieru, ktoré vznikajú pod rukami našej skúsenej šéfcukrárky – majiteľky a spĺňajú Vaše aj tie najnáročnejšie požiadavky. Okrem výnimočného vzhľadu a precíznej práce sú naše torty jedinečné aj vďaka lahodnej domácej čokoládovej poťahovej hmote – na našich tortách tak nenájdete tradičný cukrový poťah.
Všetky torty sú výnimočné a jedinečné rovnako ako Vy a Vaša príležitosť. Práve preto nájdete v našom portfóliu tortičky pre najmenších, krásne a hravé detské torty, elegantné narodeninové torty, jednoduché či niekoľko poschodové honosné torty, luxusné či minimalistické svadobné torty či naozaj skvostné ručne modelované sladké umelecké diela z našej čokoládovej hmoty.
Našou ďalšou sladkou špecialitkou sú malé jednohubkové cateringové dezerty a koláčiky, ktoré vám s radosťou pripravíme na váš svadobný cake bar, rodinnú oslavu či firemnú akciu – a je úplne jedno, či čakáte dôležitú zahraničnú delegáciu alebo si chcete uctiť vašich dodávateľov či zákazníkov. V ponuke nájdete drobnosti od výmyslu sveta: od sladkých domácich cukríkov cez domáce pralinky až po malé čokoládové či krémové koláčikové jednohubky. Taktiež vám váš vysnený candy & cake bar vieme aj naaranžovať a naservírovať.
S láskou
Váš tím Delightilli

Odmeny

10 - 34

Vami vybraný koláčik/y a lahodná kávička Habesh z našej cukrárne aj so sebou v hodnote 10 eur.

2 záchrancovia
23ostáva

35 - 44

Mini tortička obsahuje cca 6 porcií 900 - 1000 g a vystačí vám akurát na víkendové mlsanie. V cene tortičky je už zahrnuté aj zdobenie - čerstvým alebo mrazom sušeným ovocím, makarónkami či lahodnými maslovými kvietkami vo vašich obľúbených farbách.
Vybrať si môžete z týchto druhov:
- Čokoládová Parížanka (čoko korpus, čoko šľahačka a maliny)
- Schwarzwaldska tortička (čoko korpus, smotanová šľahačka, višne a hoblinky čokolády)
- Lesná tvaroháčka (vanilkový korpus, smotanovo - tvarohový krém, lesné ovocie)
- Banana lady BEZMLIEČNA (banánový korpus, vanilkový krém, banány a marhuľový džem)
- Piňa Colada BEZMLIEČNA (vanilkový korpus, kokosový krém, ananásové pyré)

0 záchrancovia
25ostáva

45 a viac

Naša najobľúbenejšia tortička, Čokoládová Parížanka plná kvalitnej čokolády a malín za zvýhodnenú cenu

1 záchrancovia
19ostáva
NamePrispel/a sumouDátum
[odstránené] [odstránené] 20April 20, 2020
[odstránené] [odstránené] 10April 20, 2020
[odstránené] [odstránené] 50April 20, 2020