Dôvod, prečo potrebujeme hodiť Záchranné koleso

Vašu pomoc potrebuje, pretože sme neboli pripravení na takúto hrôzu, čo sa deje vo svete. Momentálne dúfame a modlíme sa (ku kávovaru 🙂 ), že sa to čím skôr skončí a budeme ešte schopní našu prevádzku zachrániť a znovu otvoriť. Ale bez VAŠEJ pomoci to bohužiaľ asi nedokážeme. Banky nám hádžu polená pod nohy a štát sa doposiaľ k ničomu radikálnemu nemal, aby pomohol nie len nám podnikateľom, ale aj svojim občanom. Preto si každú jednu pomoc budeme NESMIERNE VÁŽIŤ  a budeme taktiež pomáhať ako len vieme iným.

ĎAKUJEME ZA VAŠU POMOC A DÔVERU

Kávička

od

Hodnotenie 0 z 5
 • 3.000

  Cieľová suma
 • 30

  Všetky príspevky
 • 0

  Do konca kampane
 • Cieľ kampane

  Ukončenie kampane
Vyzbierané v percentách :
1.00%
Minimálna suma je €5 Maximálna suma je€
Rožňavská 1A, Bratislava, Slovensko

1 Kampane | 0 Obľúbené kampane

Zobraziť podrobnosti

Náš príbeh

Kaviareň Kávička s nachádza v obľúbenej farmárskej tržnici Freshmarket v Bratislave.

Svoje brány sme otvorili v roku 2016 a boli sme jednou z prvých prevádzkou Freshmarketu a jedna z mála, ktorá tam ostala dodnes.

Je zariadená v industriálnom štýle. Podľa slov zákazníkov sa každý v kaviarni cíti „ako doma“, čo nás veľmi teší, napĺňa a dáva silu napredovať a každým dňom sa zlepšovať.

Kávička je špecifická svojou prijateľskou obsluhou, podávaním výbornej talianskej kávy a rôznych nealko ale aj alko nápojov. V našej ponuke nechýbajú domáce pečené zákusky plné lásky a chuti. V kaviarni obsluhuje jedna šikovná čašníčka Kika a druhá, ktorá je zároveň majiteľkou Martina. Ja, ako majiteľ dávam do svojej prevádzky všetko… Svoje srdce, pocity, priateľskosť a to čo som sa za dlhé roky naučila a učím sa každým dňom.

Veríme, že v týchto ťažkých chvíľach nám pomôžete si udržať našu prevádzku, aby ste ju mohli navštevovať aj keď táto hrôza skončí. Aby sme sa mohli tešiť z úsmevov našich spokojných zákazníkov a napredovať ďalej.

 

Odmeny

5 - 9

1x kávička + koláčik

2 záchrancovia

10 - 14

2x kávička + 2x koláčik

0 záchrancovia

15 - 19

3x kávička + 3x koláčik

0 záchrancovia

20 a viac

4x kávička + 4x koláčik

1 záchrancovia
NamePrispel/a sumouDátum
[odstránené] [odstránené] 20April 10, 2020
[odstránené] [odstránené] 5April 08, 2020
[odstránené] [odstránené] 5April 08, 2020